Temel hedefimiz çağdaş ve dünyada her alanda önder bir Türkiye’nin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır.

Bu doğrultuda SK Teknoloji, 1997 yılından itibaren yürüttüğü farklı ve hep daha iyisini hedefleyen projeleriyle her geçen gün tecrübe ve birikimlerini bir adım ileriye götürmüştür.

Yüzeysel ve sadece daha fazla maddi kazanç üzerine bina edilen projelerden uzaklaşarak, Türk bilişim sektörünün ilerlemesinde fayda sağlayacak öncü projelere yönelinmiştir.

Bugün ve gelecekte de SK Teknoloji, hep ileriyi ve dışa bağımlı olmayan tam tersine dışarıyı kendine bağımlı haline getiren Türkiye hedefinde yoluna devam edecektir.

Sloganımız “Teknolojide Yarın”, felsefemiz ise “Takip Eden Değil, Takip Edilen Bir Türkiye” için çok çalışmaktır.

Proje ve Ürünler

SK Teknoloji olarak üzerinde çalıştığımız proje ve ürünlere bu sayfadan erişebilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi ve SK Teknoloji, 2002 yılından bugüne üniversite adına geliştirdiğimiz BUSIS (ÖBİKAS) Entegre Kampus Sistemleri ürünü için 2015 yılı itibariyle işbirliği’ne gitmiştir. Bu tarih itibariyle BUSIS Sistemlerinin diğer üniversitelere entegrasyon ve geliştirilmesini SK Teknoloji üstlenmiştir.

Gemini

Gemini Ltd. Şti 1992 yılında kurulmuş olup, bu tarihten günümüze Üniversite kütüphanelerine , Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, Kamu Kuruluşlarına ve tüm araştırma merkezleri kütüphanelerine çok yönlü hizmet vermeyi sürdürmektedir.

3M Kütüphanelerde Kitap Güvenlik Sistemleri, Otomatik Kitap Ödünç Verme/İade sistemleri ve RFID sistemleri ile dünyada olduğu gibi Türkiyede de pazara tam olarak giriş sağlamış ve ürünlerini Gemini firmasının hizmet anlayışı ile okuyuculara en iyi hizmeti veren kütüphanelere yol göstermektedir.